Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina | Film dokumentalny

Source: http://www.youtube.com/watch?v=g18GgD-SNzM

Description:

W dziesiątą rocznicę premiery pierwszego komputerowego Wiedźmina prezentujemy nasze skromne podsumowanie długiej drogi, jaką przejść musiał Geralt z kart książki na monitory graczy. Dziś "The Witcher" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, jednak wówczas nikt nie spodziewał się, że będzie ona miała tak wielki wpływ na rynek gier wideo w Polsce i na świecie.

"Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina" to największy projekt w historii serwisu arhn.eu. Prace nad filmem trwały niemal rok. Możliwość jego realizacji zawdzięczamy naszym Patronom, których wsparcie w serwisie Patronite umożliwiło częściowe sfinansowanie projektu. Pozostały koszt pokryliśmy z własnych, prywatnych środków. To dzięki fanom, gdzie inne serwisy kazałyby sobie za ten przywilej płacić, nasz film dokumentalny dostępny jest dla każdego za darmo. Dziękujemy!

Jeżeli spodobał Ci się, drogi widzu, efekt naszej pracy, rozważ długoterminowe bądź jednorazowe wsparcie nas w serwisie Patronite: https://patronite.pl/arhneu

Autorem nagrania z Dni Fantastyki 2014 jest vojtasjedyny:
https://www.youtube.com/wa tch?v=oO0K-qvUsYg
Autorem renderu modelu Ciri wykorzystanego w materiale jest:
SkacikPL: http://skacik.pl/

Porównuj ceny gier na ceneo.pl: http://www.ceneo.pl/Gry?utm_source=arhn

---
Po więcej recenzji, wywiadów i rozpakowań zapraszamy na http://arhn.eu
Odwiedź również nasze nowe forum pod http://forum.arhn.eu
Dołącz do nas na facebooku: http://www.facebook.com/arhn.eu
Śledź nas na Twitterze: http://www.twitter.com/arhneu